ART / Lithographs / Graphic art 12914616
nr 1291 4616
GRAPHIC ART
8 pcs, Stockholm, Sweden. Tryckt signatur. Ramade. Sheet: 20x15 cm,
8 st, Stockholmsmotiv. Tryckt signatur. Ramade. Bladets mått: 20x15 cm
700
SEK 300
Monday November 25 2019
at 20:51:11
25/11 18:38:24